ERJ-UP8F1153V
MFR.Part #
ERJ-UP8F1153V
JLCPCB Part #
C4081791
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS