ERJ2RKF6040X
MFR.Part #
ERJ2RKF6040X
JLCPCB Part #
C2076855
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS