ALQ3F18S
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ALQ3F18S
JLCPCB Part #
C5561706
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 18V 20ms 20ms 30V@DC、250V@AC AgNi 插件 Power Relays ROHS