ERJ-H2RD2052X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H2RD2052X
JLCPCB Part #
C5735332
Package
0402
Description
-55℃~+175℃ 100mW 20.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS