ALFG1PF24
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ALFG1PF24
JLCPCB Part #
C1562811
Package
Plugin,15.7x30.1mm
Description
-40℃~+60℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 20ms 24V 250V@AC 25A AgSnO2 插件,15.7x30.1mm Power Relays ROHS