ECW-FD2J185JB
MFR.Part #
ECW-FD2J185JB
JLCPCB Part #
C3803158
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8uF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS