ALE1PF24
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ALE1PF24
JLCPCB Part #
C1563792
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 16A 20ms 20ms 24V 277V@AC AgSnO2 插件 Power Relays ROHS