ALDP1F18W
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ALDP1F18W
JLCPCB Part #
C5561681
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 10ms 18V 277V@AC 5A AgNi 插件 Power Relays ROHS