ERJ-1GNF26R1C
MFR.Part #
ERJ-1GNF26R1C
JLCPCB Part #
C2082765
Description
-55℃~+125℃ 26.1Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS