ERJ-U12F6041U
MFR.Part #
ERJ-U12F6041U
JLCPCB Part #
C1860928
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS