6TPU22MSI
MFR.Part #
6TPU22MSI
JLCPCB Part #
C147776
Package
0805
Description
-55℃~+85℃ 150mΩ@100kHz 22uF 6.3V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS