ERJ-6RBD7151V
MFR.Part #
ERJ-6RBD7151V
JLCPCB Part #
C2108910
Description
-55℃~+125℃ 100mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS