EEHZC1V221P
MFR.Part #
EEHZC1V221P
JLCPCB Part #
C454286
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+125℃ 10.2mm 10mm 220uF 35V 4000hrs@125℃ ±20% SMD,D10xL10.2mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS