6TPF220ML
MFR.Part #
6TPF220ML
JLCPCB Part #
C427178
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 12mΩ@100kHz 220uF 6.3V ±20% SMD,7.3x4.3mm Tantalum Capacitors ROHS