6TPE120MAZB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
6TPE120MAZB
JLCPCB Part #
C542608
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 120uF 35mΩ@100kHz 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS