ERJ-P6WF8450V
MFR.Part #
ERJ-P6WF8450V
JLCPCB Part #
C3941869
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS