6SVPS47M
MFR.Part #
6SVPS47M
JLCPCB Part #
C3275518
Package
SMD,D5xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 30mΩ 47uF 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V 6mm 98.5mA@120Hz Polymer ±20% SMD,D5xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS