ERA2AEB4021X
MFR.Part #
ERA2AEB4021X
JLCPCB Part #
C490827
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS