6SVPC220MV
MFR.Part #
6SVPC220MV
JLCPCB Part #
C128504
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 15mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 3.16A@100kHz 6.3V 6.3mm 6mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS