4SVPC150MV
MFR.Part #
4SVPC150MV
JLCPCB Part #
C2161691
Package
SMD,D5xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 136.5mA@120Hz 150uF 2000hrs@105℃ 20mΩ 4V 5mm 6mm Polymer ±20% SMD,D5xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS