EXB-S8V271J
MFR.Part #
EXB-S8V271J
JLCPCB Part #
C7275271
Package
2009
Description
100mW 270Ω 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2009 Resistor Networks, Arrays ROHS