25TQC22MYFD
MFR.Part #
25TQC22MYFD
JLCPCB Part #
C129172
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 22uF 25V 60mΩ@100kHz ±20% SMD,7.3x4.3mm Tantalum Capacitors ROHS