ERA-8AHD240V
MFR.Part #
ERA-8AHD240V
JLCPCB Part #
C2143239
Description
-55℃~+155℃ 150V 24Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS