25SVPF82M
MFR.Part #
25SVPF82M
JLCPCB Part #
C2161789
Package
SMD,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 150mA@120Hz 25V 28mΩ 5000hrs@105℃ 7mm 82uF 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS