EXB-V8V1R3JV
MFR.Part #
EXB-V8V1R3JV
JLCPCB Part #
C7275328
Package
1206
Description
1.3Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS