20SEPF560M
MFR.Part #
20SEPF560M
JLCPCB Part #
C128488
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mΩ@100kHz 13mm 20V 5.4A@100kHz 5000hrs@105℃ 560uF 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS