10TPE47MAZB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
10TPE47MAZB
JLCPCB Part #
C147768
Package
SMD,3.5x2.8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 35mΩ@100kHz 47uF ±20% SMD,3.5x2.8mm Tantalum Capacitors ROHS