ERA2AEB182X
MFR.Part #
ERA2AEB182X
JLCPCB Part #
C445602
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS