ERJ-UP3F7321V
MFR.Part #
ERJ-UP3F7321V
JLCPCB Part #
C1869960
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS