10SVP33M
MFR.Part #
10SVP33M
JLCPCB Part #
C347572
Package
SMD,D5xL5.9mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10V 2000hrs@105℃ 33uF 5.9mm 5mm Polymer ±20% SMD,D5xL5.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS