ERA-3AEB9092V
MFR.Part #
ERA-3AEB9092V
JLCPCB Part #
C2074693
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS