ERA-1AEB392C
MFR.Part #
ERA-1AEB392C
JLCPCB Part #
C1512866
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.9kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS