OSTOQ15B150
MFR.Part #
OSTOQ15B150
Description
-40℃~+115℃ 1 15 150V 15P 1x15P 2.5mm 4A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole - Pluggable System Terminal Block ROHS