HW0270030000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HW0270030000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 12~26 1x2P 2 2P 300V 5mm Black Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS