OSTHX162301
MFR.Part #
OSTHX162301
JLCPCB Part #
C7323341
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
1 10A 16 16P 3.5mm 300V Black Through Hole 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS