OSTHX192301
MFR.Part #
OSTHX192301
JLCPCB Part #
C6135253
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
1 10A 19 19P 3.5mm 300V Black Through Hole Plugin,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS