MY2F-AC24
MFR.Part #
MY2F-AC24
JLCPCB Part #
C1564664
Package
Plugin,22.5x29mm
Description
-55℃~+70℃ 125V@DC、250V@AC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 20ms 24V 5A Silver 插件,22.5x29mm Power Relays ROHS