MY4F-DC24
MFR.Part #
MY4F-DC24
JLCPCB Part #
C1564621
Package
Plugin,22.5x29mm
Description
-55℃~+70℃ 125V@DC、250V@AC 20ms 20ms 24V 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) Silver 插件,22.5x29mm Power Relays ROHS