LY1F-DC12
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
LY1F-DC12
JLCPCB Part #
C1563395
Package
Plugin,22.5x29mm
Description
-25℃~+55℃ 125V@DC、250V@AC 12V 15A 25ms 25ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件,22.5x29mm Power Relays ROHS