MKS2PIDC12
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MKS2PIDC12
JLCPCB Part #
C1563569
Package
Plugin,34.5x34.5mm
Description
-40℃~+60℃ 10A 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 30V@DC、250V@AC 30ms AgSnIn 插件,34.5x34.5mm Power Relays ROHS