MKS1XTIN-10 AC110
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MKS1XTIN-10 AC110
JLCPCB Part #
C5769482
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+60℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 110V 20ms 20ms 220V@DC AgSnIn SOCKETABLE Power Relays ROHS