KRPA-14AN-24
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KRPA-14AN-24
JLCPCB Part #
C7292037
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+55℃ 10A 240V@AC 24V 3 Form C: 3C (3P2T-CO) AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS