G2RL-2A-DC48
MFR.Part #
G2RL-2A-DC48
JLCPCB Part #
C5748062
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 15ms 300V@DC、440V@AC 48V 5ms 8A Silver Alloy (Cd-Free) Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) Plugin Power Relays ROHS