G6L-1F-DC4.5
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6L-1F-DC4.5
JLCPCB Part #
C1525285
Package
SMD,7x10.6mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1A 4.5V 5ms 5ms 60V@DC、125V@AC SMD,7x10.6mm Signal Relays ROHS