G6L-1P-DC4.5
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6L-1P-DC4.5
JLCPCB Part #
C6953943
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1A 4.5V 5ms 5ms 60V@DC、125V@AC 插件 Signal Relays ROHS