G2R-2-AC120
MFR.Part #
G2R-2-AC120
JLCPCB Part #
C6203432
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10ms 120V 125V@DC、380V@AC 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 5A Silver Alloy 插件 Power Relays ROHS