G2R-2A-AC120
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G2R-2A-AC120
JLCPCB Part #
C6625462
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10ms 120V 125V@DC、380V@AC 15ms 5A Silver Alloy Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) Plugin Power Relays ROHS