G2R-24-AC110
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G2R-24-AC110
JLCPCB Part #
C5748038
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10ms 110V 125V@DC、380V@AC 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4A Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS