G2R-24-DC110
MFR.Part #
G2R-24-DC110
JLCPCB Part #
C5644585
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 110V 125V@DC、380V@AC 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4A 5ms Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS