G2R-1-E-AC24
MFR.Part #
G2R-1-E-AC24
JLCPCB Part #
C1562986
Package
DIP,12.6x28.6mm
Description
-40℃~+70℃ 10ms 125V@DC、380V@AC 15ms 16A 24V One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy DIP,12.6x28.6mm Power Relays ROHS